“Strėvos” literatai palydėjo vasarą

Literatai palydi vasarą

Rugpjūčio 26 d. į nuotaikingą vasaros palydų  popietę Elektrėnų sav.  literatūros ir meno muziejuje rinkosi savivaldybės literatai, nešini naujausia savo poezija apie vasarą, apie artėjantį rudenį, apie nesulaikomą gyvenimo bėgsmą. Palydėti vasarą buvo nuspręsta ne bet kaip – vienu iš poezijos šventės simbolių tapo vasaros gėlių vainikas arba gėlių žiedai plaukuose.

Elektrėnų literatai sulaukė gausaus būrio svečių – iš Vilniaus atvyko nuolatiniai klubo literatūrinių  švenčių dalyviai, poezijos fanai Nijolė Ir Virginijus Urbelioniai, LNRS narė Danutė Ruseckaja, poetė Loreta Pladienė, poetė ir bardė Birutė Gaučienė, o iš Kauno atvyko poetė Virginija Ruškienė. Svečiai ir mūsų klubo nariai skaitė eiles, klausėsi Birutės dainų, kartu su ja dainavo ir pagal elektrėniškių Vilijos Dobrovolskienės ir Elenos Malašauskienės žodžius sukurtas dainas.

Šviesi ir jauki poezijos ir muzikos popietė vainikavo vasaros renginių, susitikimų, poezijos skaitymų etapą ir nutiesė kelius į rudenį – artimiausi literatų planai yra skirti vaikų poezijai, eilių apie Elektrėnus konkurso rezultatų skelbimui, žiemos poezijai, tradiciniam literatų ir jaunųjų kūrėjų vakarui…

Renginys buvo nuotaikingas ir šiltas, labai draugiškas ir betarpiškas. Susižavėjusios mūsų literatų klubo veikla, poetės Danutė, Loreta, Birutė ir  Virginija tapo „Strėvos“ narėmis. Ir visai nesvarbu, kad jos gyvena ne Elektrėnuose, svarbu noras bendrauti, kurti, skaityti eiles, dalyvauti susitikimuose. O strėviečiai džiaugiasi, kad klubo narių gretos gausėja.