Brangūs kraštiečiai, labai prašome Jūsų pasidalinti senomis fotografijomis

 

Elektrėnų miestas labai jaunas, bet pats kraštas turi savo turtingą istoriją ir daug daug senesnę nei suskambejo garsioji daina “Šviečia naktį, šviečia dieną Elektrėnų žiburiai…” 

Istorijos saugojimui, aktualizavimui ir viešinimui nuo šių metų pradžios veiklą pradeda Elektrėnų krašto muziejus, todėl norisi kuo greičiau ir daugiau surinkti autentiškos informacijos apie krašto istoriją. Taigi, gal galėtumėt ir norėtumėt paieškoti senų fotografijų, kuriose užfiksuoti kraštovaizdžiai, vietovės, Jūsų senelių, tėvų gyvenimo akimirkos, kurios, Jūsų nuomone, galėtų būti įdomios muziejui. Jei galėtumėt pasirausti senuose albumuose, nuotraukas suskenuoti, parašyti kas – kur – kada (bent apytiksliai) fotografuota ir atsiųsti mums el. laišku: muziejus@esvb.lt, arba tiesiog atvežti į Abromiškių svirną. Adresu: Sanatorijos g.32, Abromiškės. Būtume labai dėkingi. 

Svajojame apie reguliariai publikuojamas žinutes “Elektrėnų kraštas senose fotografijose “ muziejaus facebook paskyroje. 

Jei kiltų kokių nors klausimų dėl nuotraukų viešinimo rašykit nurodytu el. paštu, arba skambinkite tel. 8619 51452. 

Prašome pasidalinti šia informacija su savo draugais, šeima ir kaimynais, kad kuo didesnį ratą žmonių pasiektų šis įrašas, mums reikia Jūsų istorijos!